Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii
Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii
Oddział Terenowy w Gorzowie Wielkopolskim
NIP: 599 26 76 386
Nr konta: 08 8363 0004 0003 3457 2000 0001

Grupa inicjatywna Awaria

Zapraszamy zainteresowanych do udziału w projekcie kabaretowo – cyrkowym realizowanym w Zespole Świetlicowym „Gniazdo” który był wspierany w ramach programu „Młodzież w Działaniu”, w obecnym roku jest on finansowany przez Urząd Miast Gorzowa Wlkp. Wydział Kultury.

Grupa „Awaria” przygotowuje krótkie skecze prezentowane podczas różnych imprez. Jesteśmy zapraszani do pomocy podczas różnych imprez organizowanych dla mieszkańców miasta i woj. Lubuskiego. Organizujemy zabawy , konkursy, malowanie buzi. W roku 2011 nagraliśmy film promujący wolontariat p.t. „Nie bądź leń, weź się zmień” (do obejrzenia na „You tube”).

Nasz projekt pozwoli nam rozwinąć umiejętności, zaangażować w nasze działania więcej osób i wzbogacić formy pracy o formy cyrkowe.

Warsztaty sztuki cyrkowej (żonglerka, kręcenie kulami poi, diabolo, smocze kije, szczudła, skyjumpery, gigantyczne bańki, balonowe zoo, zabawy z clownem). Podczas projektu będziemy uczestniczyli w następujących działaniach:

Organizacja zabaw dla różnych odbiorców; Udział w imprezach organizowanych na terenie miasta i powiatu; Uzupełnieniem występów grupy „Awaria” będą pokazy teatru ognia i park linowy przygotowywany przez harcerzy ZHR. Warsztaty redagowania tekstu prowadzone przez twórcę tekstów kabaretowych; Przygotowanie gry „Gorzowskie memory”; Udział w obchodach woj. Lubuskiego w 2013 r., Warsztaty sztuki aktorskiej i kabaretowej prowadzone przez aktorów gorzowskiego teatru.

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w „Awarii” – zapraszamy na Facebooka.